Błękitni Studniska Dolne 3:0 Jaśnica Opolno Zdrój
Olsza Olszyna 1:2 Gryf Gryfów

Aktualności

Gryf Gryfów Śląski - LZS Radostów 6:3 (3:2)

• autor: socer.futbolowo.pl, 2011-10-02 21:46

Sromotną porażką 6:3 zakończył się wyjazdowy mecz Radostowa z liderującym Gryfem Gryfów Śląski. Mimo strzelenia, aż trzech bramek na trudnym terenie, nie udało się urwać nawet punktu faworytom.

Do przerwy utrzymywał się wynik 3:2, który dawał nadzieję na wywiezienie korzystnego rezultatu. Po przerwie jednak w piłkę grał tylko Gryf i zasłużenie zwyciężył. Tragicznie wręcz zagrała cała linia pomocy LZS-u, praktycznie wszystkie stracone bramki padły po indywidualnych błędach tej formacji , o ile do zawodników młodych stawiających pierwsze kroki w seniorskiej piłce nie można mieć pretensji, to zaangażowanie i postawa zawodników doświadczonych w dniu dzisiejszym pozostawiała wiele do życzenia.

Za tydzień okazją do rehabilitacji będzie spotkanie na własnym boisku z Sudetami Giebułtów.

W czwartek o 17 :00 w ramach treningu sparing z juniorami Łużyc Lubań (boisko kartingi)

Skład : Śmigiel, Tomek Rutka, Tomek Kosowski, Jastrzębski, Poszelężny (46` Kuraś) Sokołowski, Mazur, Szewczyk(36` Królik), Michoński, Rosa, Stanowski (15` Lichodziejewski)

Bramki : Rosa, Lichodziejewski, Kosowski - k